Royal Body Care → Ceník

délka / duration: CENA / PRICE: zvýhodněná cena ACA / discount ACA:
110 min 2800 Kč 2400 Kč

S láskou připravenou a prováděnou péči používám výhradně luxusní přírodní kosmetiku Rituals.

 • celotělový peeling – peelingová masáž aktivující lymfatický systém
 • celotělová regeneračně revitalizující omlazující maska
 • vlahá sprcha navozující pocit znovuzrození
 • celotělová masáž hydratačním krémem celého těla

Výběr vždy ze tří aktuálních řad Rituals


+ nebo z dalších dvou aktuálních luxusních řad vyberete na místě


Happy Buddha

Ve starověké Číně, před 1100 lety, byl Smějící se Buddha slavný mnich, jehož legendární úsměv přinášel štěstí kamkoliv přišel. Inspirováni touto tradicí, přináší naše produkty z řady Happy Buddha štěstí v každodenním životě i vám.

Složení kolekce

Vůně sladkého pomeranče a cedrového dřeva Vás naplní energii a dobrou náladou.

Sladký pomeranč

Kořeněná, ale zároveň sladká vůně sladkého pomeranče Vás naplní energií a dobrou náladou. V Číně je oranžová barva symbolem zlata a bohatství. Darování pomeranče tak vyjadřuje přání štěstí a prosperity.

Cedrové dřevo

Majestátní strom cedru poskytuje stín starobylým japonským chrámům a palácům. Stále zelené stromy jsou symbolem statečnosti a nesmrtelnosti. Olej z cedrového dřeva má povzbuzující, dřevitou vůni.


Sakura

Po staletí slaví v Japonsku každoroční opadávání květů Sakury, které symbolizuje probouzení přírody, krásu a pomíjivost života. Inspirováni touto tradicí jsme vytvořili řadu produktů Sakura, díky které můžete prožít každý den jako nový začátek.

Složení kolekce

Užijte si den s luxusní, jemnou vůní rýžového mléka a třešňového květu.

Květ třešně

Květům ze stromu Sakura (japonské třešně) japonští básníci také říkají „jarní sníh“. V Japonsku jsou tyto květy už od pradávna symbolem znovuzrození přírody a čistoty. Jejich jemná vůně Vás dokonale uvolní.

Rýžové mléko

Rýže je v Asii považována za symbol hojnosti, štěstí a plodnosti. Extrakt z rýžového mléka Vaši pokožku rozzáří a zanechá ji jemnou a hebkou.


Ritual of Jing Relax

Řada The Ritual of Jing je inspirována starodávným čínským jing, přestavuje ticho, klid a odpočinek. Napomáhá zlepšit a udržet si celkovou pohodu a klid. Kolekce luxusních výrobků pro domácnost a tělo obohacena o éterické oleje, jako je levandule, lotos, santalové dřevo a jujube. Kolekce je určena ke klidnému stavu mysli, odpočinku a napomáhá najít cestu k vnitřnímu klidu.

Řada The Ritual of Jing Relax pomáhá zmírňovat stres, navodit klidný stav mysli a naplňují váš den pocitem klidu.

Lotos

Lotosovým květům se daří v klidné, bahnité vodě a jsou považovány za symbol čistoty a duchovního růstu na Dálném východě. Bílý lotos je také symbolem míru.

Jujube

Posvátná čínská datle.

V tradiční čínské medicíně se semena jujube používají ke snížení stresu a k vytvoření klidného stavu mysli.K ošetření vaší pleti používáme výhradně luxusní přírodní tělovou kosmetiku Janssen.


 • celotělový peeling – jemná peelingová masáž
 • relaxačně regenerační celotělová masáž (plosky, nohy, hýždě, záda, šíje, ruce, bříško, hrudník, obličej, vlasová část)
 • celotělová regeneračně revitalizující omlazující maska
 • vlahá sprcha navozujíci pocit znovuzrození
 • závěrečné ošetření celého těla hydratačním mlékem

Cranberry Dream

Brusinky, které hrají hlavní roli v tomto programu, přispívají k celkové regeneraci, posílení antioxidačních a imunitních procesů, působí lehce antibakteriálně. Dodává navíc tělu dostatek stopových prvků, minerálů a má výrazný modelážní efekt.

Péče brusinkami dokáže posílit imunitní systém, zpomaluje stárnutí buněk, působí jako protivrásková péče. Brusinky povzbuzují a dotují energií unavené tělo i mysl. Chybí-li Vám energie, potřebujete podporu, pak je tato kúra právě pro Vás.

Malá nauka o brusinkách: Brusinky se v moderní kosmetologii používají pro jejich vysoký obsah vitamínů C a pro obsažené nenasycené mastné kyseliny Ω3 a Ω6. Rostlinný vitamín E–tokorienol má antioxidační účinky a mastné kyseliny rekonstruují buněčné membrány. Zabraňují také rozmnožování bakterií. Významné jsou při potížích s močovým měchýřem a močovými cestami.

Co Vás při wellness programu Cranberry dream čeká?

 • Peeling celého těla
 • Relaxačně regenerační masáž celého těla výživným krémem
 • Celotělový zábal – celotělová maska
 • Horká sprcha, omytí nevstřebané masky
 • Závěrečná péče hydratačním mlékem

Hned na úvodu procedury peelingem dochází k očištění a zbavení Vaší pokožky od šupinek staré kůže, okem často nezaznamenatelné. Drsnější masáží, která peeling provází, dochází k odbourávání celulitidy, aktivaci lymfatického systému, dochází k vyhlazení pokožky. Najemno rozemleté krystalky mořské soli obohacené o olejový výtažek z mořských řas Laminaria nabízí účinný prostředek k odstraňování ztvrdlé kůže, peeling. Brusná síla krystalek mořské soli pokožku vyhlazuje, vitální látky ze soli a řas stimulují látkovou výměnu.

Cílenou profesionální masáží dochází k uvolnění svalů, nervových drah, uvolnění svalových úponů, k uvolnění kloubů, tím se zvyšuje jejich pohyblivost, výživou z brusinek se omlazuje pokožka.

Celotělová maska s brusinkami je určena na péči o celé tělo. Po nanesení pokožka dýchá vůní brusinek, rozzáří se a je výrazně pevnější. Příjemně a intenzivně hydratuje povrchovou vrstvu pokožky.

Vlahá sprcha Vás po předchozích procedurách přivede do maximálního uvolnění.

A teprve po závěrečném ošetření celého těla hydratačním tělovým mlékem, budete ze svého těla nadšeny, budete se cítít čistě, lehce, mladě , svěže a přitažlivě.


Keltská péče mořskou řasou

Malá nauka o mořských řasách: Také ve formě prášku je Laminaria Digitata obzvláště bohatá na minerály, stopové prvky a vitamíny. Významný je především obsah jódu a magnézia. Je-li pokožka ošetřena tímto přípravkem bohatým na účinné látky, optimálně se zregeneruje: aktivuje se látková výměna a pokožka se hydratuje a zpevňuje.

Co Vás při welness programu Keltská péče mořskou řasou čeká?

 • Peeling celého těla
 • Relaxačně regenerační masáž celého těla výživným krémem
 • Celotělový zábal – celotělová maska
 • Horká sprcha, omytí nevstřebané masky
 • Závěrečná péče hydratačním mlékem

Čeká Vás omytí celého těla tonikem, poté peelingem dochází k očištění a zbavení Vaší pokožky od šupinek staré kůže, okem často nezaznamenatelné- drsnou masáží, která peeling provází, dochází k odbourávání celulitidy, dochází k vyhlazení pokožky. Najemno rozemleté krystalky mořské soli obohacené o olejový výtažek z mořských řas Laminaria nabízí účinný prostředek k odstraňování ztvrdlé kůže, peeling. Brusná síla krystalek mořské soli pokožku vyhlazuje, vitální látky ze soli a řas stimulují látkovou výměnu.

Cílenou profesionální masáží dochází k uvolnění svalů, nervových drah, uvolnění svalových úponů, k uvolnění kloubů, tím se zvyšuje jejich pohyblivost, výživou zeleného čaje zpomaluje proces stárnutí, omlazuje pokožku.

Celotělový zábal – maska, jedinečně podporuje péči o tělo Wellness pomocí výtažků z řas.

Za pomoci oxidů magnézia se po několika málo minutách přípravek znatelně zahřeje. Díky tomuto působení tepla má obzvláště uvolňující charakter. Rozehřátá pleť vstřebává velmi příznivě aktivní látky z výtažků z řas.

Horká sprcha a závěrečná masáž hydratačním a vyživujícím krémem z mořských řas Vás přenese do světa péče, uvolnění a důvěry v sama sebe.


Japonský čajový obřad

Malá nauka o čaji: Jak říkají Číňané, zelený čas slouží „péči o život“. V naší řeči to znamená, že zelený čaj udržuje člověka mladým. Obsah kalcia, železa, fluoridu, draslíku, magnézia, sodíku, fosforu, zinku a vitamínů A, B, C a E je pro tělo velikým životním elixírem, zpomaluje proces stárnutí, posiluje se imunní systém a potlačuje se účinek volných radikálů. Posílená pokožka s vyrovnanou látkovou výměnou září a je pružná. Současně k příjemnému pocitu slouží také příjemné aroma zeleného čaje.

Co Vás při wellness programu čeká?

 • Peeling celého těla
 • Relaxačně regenerační masáž celého těla výživným krémem
 • Celotělový zábal – celotělová maska
 • Horká sprcha, omytí nevstřebané masky
 • Závěrečná péče hydratačním mlékem

Vaši pleť ošetříme peelingovým práškem ze zeleného čaje, jedná se o jemný nedráždivý peeling s vysokým obsahem antioxidantů. Peelingem dochází k očištění a zbavení Vaší pokožky od šupinek staré kůže, okem často nezaznamenatelné – drsnější masáží, která peeling provází, dochází k odbourávání celulitidy, dochází k vyhlazení pokožky.

Cílenou profesionální masáží dochází k uvolnění svalů, nervových drah, uvolnění svalových úponů, k uvolnění kloubů, tím se zvyšuje jejich pohyblivost, výživou zeleného čaje zpomaluje proces stárnutí, omlazuje pokožku.

Celotělovou masku ze zeleného čaje lze také nazvat zklidňujícím tělovým zábalem.

Tělo odpočívá, pokožka nasává veškeré živiny, co maska dává.

Vlahá sprcha pocit uvolnění a relaxace umocní.

Po závěrečné péči hydratačním tělovým mlékem ze zeleného čaje, neuvěříte, že ta smyslná a žádoucí žena jste nyní vy.


↑ Nahoru